Огляд різних моделей кранів на базі Уралу: визначення специфікацій, характеристик та можливостей

Важко уявити сучасну логістику, будівництво, а також роботу комунальних служб та співробітників МНС без такої техніки спеціального призначення як автомобільні крани. На базі Урал, МАЗ, КАМАЗ – це обладнання є справді незамінним. Адже з його допомогою можна виконувати безліч дій, так чи інакше пов'язаних із переміщенням вантажів по вертикалі та горизонталі. Так, автомобільні крани на базі Урал можуть використовуватись:
- для навантаження та вивантаження товарів різного цільового призначення;
- ліквідації наслідків техногенних та природних катастроф;
- будівництва та ремонту різних будівель, у тому числі й об'єктів інфраструктури.
У автомобільних кранів безліч переваг, про які ми розповімо в цій статті. Також ви дізнаєтеся про основні особливості ряду автокранів на базі Уралу.
Основні переваги автомобільних кранів на базі Уралу
Головною перевагою автомобільних кранів на базі Уралу є їхня універсальність. Судіть самі, дана техніка спеціального призначення підійде для експлуатації у всіх випадках. Такі автокрани:
- мають шестиколісну базу;
- відносяться до всюдихідних;
- відрізняються розумними габаритами за великої функціональності;
- вдячно реагують на ремонт, причому знайти комплектувальны не проблема;
- не вимагають додаткового обладнання для перевезення на об'єкт, адже є самохідними (з пристойною швидкістю);
- поєднують у собі високу якість, розумну вартість, простоту експлуатації.
З цих причин база Урал відмінно підходить для встановлення різних автомобільних кранів. Це може бути та «Челябінець», і «Галичанин». Наприклад, автомобільні крани «Івановець» на базі Урал мають вісім модифікацій.
Автомобільні крани «Івановець» на базі Уралу
Крани «Івановець» на базі Урал в основному розраховані на максимальне навантаження 25 тонн. Єдиним винятком є модель КС-35714. Її межа становить 16 тонн, а довжина стріли 8 – 18 метрів. Інші сім варіацій автомобільних кранів на базі Урал «Івановець» відрізняються між собою довжиною стріли, де мінімальний поріг становить 9 метрів, а максимальний – понад тридцять.
Загалом це досить схожі агрегати універсального застосування. Всі вони всюдихідні, всі шестиколісні, з просторою кабіною керування, що оснащена сучасною електронікою.
«Галичанин»: автомобільний кран на базі Урал-4320
Такий автомобільний кран на базі Урал, як «Галичанин» КС-55713-3В є дуже потужним агрегатом, що відрізняється підвищеною прохідністю. Що й не дивно, адже шасі 4320 можна вважати повноцінним та дуже ефективним позашляховиком. Це означає, що хоча обладнання в мінімальній комплектації важить більше ніж 20 тонн, воно не застрягне на бездоріжжі. Завдяки цьому "Галичанин" на базі Урал є саме тим автомобільним краном, який чудово впорається з обслуговуванням великих будівельних об'єктів, а також зведенням естакад та мостів.
Дана модель розрахована на максимальне навантаження 25 тонн, виліт стріли в крайньому положенні, як і висота підйому становлять 28 метрів (без гуська). Якщо агрегат із гусяком, до вказаних параметрів можна додати ще майже 9 метрів.
Спецтехніка на 32 т: автомобільний кран "Челябінець" на базі Урал
Якщо вам потрібне обладнання, зверніть увагу на автомобільний кран «Челябінець» КС-55733-17, який також випускається на базі Урал-4320. Та ж колісна формула 6Х6, та сама разюча всюдихідність і всі інші переваги шасі. Проте максимальне навантаження становить не 25, а цілих 32 тонни. При цьому потрібно враховувати, що і виліт стріли, і висота підйому помітно поступаються тому ж крану «Галичанин»: 30 та 33,5 метра. І це вже з гусаком.
Таким чином, «Челябінець» підійде для будівельно-монтажних, а також вантажно-розвантажувальних робіт на розосереджених об'єктах, де потрібна велика вантажність, але не потрібна дуже довга стріла та велика висота підйому.
Вибирати конкретний автомобільний кран на базі Урал слід, виходячи з особливостей вашого виробничого процесу. Якщо техніка купується для подальшої здачі в оренду, варто починати з найбільш універсальних за своїми параметрами моделей.