Ланцюгові стропи являють собою вантажне обладнання, яке використовується для підіймання габаритних вантажів на промислових і будівельних майданчиках. Основний елемент вантажопідіймальних стропів — цілодобовий сталевий ланцюг 4-12 класу. Представлені в нашому каталозі стропи складаються з ланок 8 класу.
Для з'єднання окремих елементів використовується метод зварювання, завдяки цьому ланцюга мають велику вантажопідіймальність і гнучкість. У нижній частині ланцюгових строп можуть розташовуватися різні функціональні талрепи, гаки та такельні скоби.
Переваги та характеристики ланцюгових строп
Серед усіх відомих видів строп ланцюги є найфункціональнішими, найнадійнішими та довговічнішими. Для «гарячих» виробництв вони єдино можливий і допустимий із погляду безпеки спосіб підіймання та переміщень габаритного вантажу. Використовувана у виробництві сталь здатна витримати вплив температури +300 °C водночас стропи не втрачають своєї паспортної вантажопідійманості.
Серед переваг ланцюгових стропів також варто зазначити компактність, легкість збирання та зберігання, простоту вибирання, ремонтопридатність із можливістю швидкої заміни деформованих ділянок, довговічність і можливість експлуатувати під час переміщення вантажів із гострою крайкою.
Найпоширеніші та найпопулярніші вантажні стропи маркуються;
-
1СЦ;
-
2СЦ;
-
4СЦ;
-
УСЦ.
1СЦ являє собою одновітовий ланцюговий строп, який може використовуватися самостійно або як функціональна частина багатовітевого.
2СК — двовітовий строп, здатний витримати серйозніші навантаження. Якщо конструкцією передбачено загальну розбірну ланку, то з пари 2СЦ збирають 4СЦ, який відомий як ланцюговий павук. Крім здатності витримувати найбільші навантаження, експлуатується для вантажів нестандартних конфігурацій.
Сфери використання вантажопідіймальних строп
Сталеві зварні вантажопідіймальні стропи дозволені до використання на металургічних, хімічних підприємствах, під час переміщення небезпечних габаритних вантажів, а також на майданчиках, де є ймовірність взаємодії з агресивними середовищами.
Без вантажопідіймальних стропів не проходить переміщення залізобетонних плит, будівельних матеріалів, металопрокату та різної тари.