Ланцюг Це вантажопідйомне обладнання, яке використовують для підняття габаритних вантажів на промислових і будівельних майданчиках. Основний елемент вантажопідйомних троп - це круглий сталевий ланцюг 4-12 класу. Стропи, що знаходяться у нашому каталозі, збираються з дзвенів 8 класу.
Для з’єднання окремих елементів використовують метод зварювання, завдяки якому ланцюг має великий вантажопідйомність і гнучкість. У нижній частині ланцюга можуть знаходитися різні функціональні талрепи, гаки і так звані скоби.
Перевага і характеристики ланцюгових кроків
Серед усіх відомих видів стерпні є найбільш функціональні, надійні і довговічні. Для « гарячих» похідів вони єдиний можливий і коректний з точки зору безпеки спосіб підйому і пересування габаритного вантажу. Сталь, яку використовують у виробництві, може витримати температуру +300 °С при цьому не втрачають своєї паспортної вантажопідйомності.
Крім того, щоб швидко замінити деформовані ділянки, потрібно швидко збирати й зберігати, простоту вибракування, а також швидко переробити деформовані ділянки, а також можливість експлуатувати вантаж з гострими краями.
Найпоширеніша і прийнятна вантажопідйомна трафаретори маршируються;
-
1СЦ;
-
2СЦ;
-
4СЦ;
-
УСЦ.
1СЦ — це одновевий ланцюг, який можна використовувати самостійно або як функціональну частину багатовітєвого.
2СЦ — це двовітовий строп, який може витримати серйозніші навантаження. Якщо конструкцією передбачено загальне розбірне лано, то з пари 2СЦ збирають 4СЦ, відомий як павук з ланцюгом. Окрім здатності витримувати найбільше навантаження, експлуатовані для нестандартних конфігурацій.
Сфери використання вантажопідйомних крок
Сталеві зварені стропи дозволені використовувати на металургичних, хімічних підприємствах, пересуваючи небезпечні габаритні вантажі, а також на майданчиках, де існує ймовірність взаємодії з агресивними середовищами.
Без вантажопідйомних стро́п не проходить руху залізобетонних плит, будівельних матеріалів, металопрокатів та різних тарів.